LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Šī vietne ir Sidrabsīļu biškopības saimniecības uzturēta interneta vietne un, lietojot šo vietni, jebkurš tās lietotājs piekrīt lietošanas noteikumiem.

IEGĀDE

Pircējs iegādājas preci par cenu, kāda ir atspoguļota apmeklēšanas brīdī. Visas cenas, kas norādītas vietnē,  ir norādītas euro valūtā. Pārdevējam ir tiesības jebkurā brīdī mainīt vietnē norādītās cenas un preču piedāvājumu. 

Pircējs interneta vietnē izvēlas sev vēlamās preces, daudzumu un veidu. Pasūtījuma noformēšanai un rēķina izveidei, pircējam ir jāaizpilda visi norādītie lauki (“Pasūtījuma noformēšana”), kas atzīmēti ar zvaigznīti. Rēķins tiks sagatavots elektroniski un nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas.

Pasūtījuma apmaksa tiek veikta pēc rēķina saņemšanas tikai ar bankas pārskaitījumu. Rēķins tiek  sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta un zīmoga. Rēķinu jāapmaksā 3 (trīs) darba dienu laikā. Maksājuma uzdevumā jānorāda pasūtījuma numurs. Bankas izdevumus sedz rēķina maksātājs.

PASŪTĪJUMU APSTRĀDE

SVARĪGI! Pasūtījumi tiek sagatavoti nedēļas nogalēs (piektdienas vakars, sestdiena) un izsūtīti tuvākajā darba dienā - pirmdienā, otrdienā. Ja pasūtījuma nosūtīšana ir iespējama ātrāk, tad pasūtījums tiek izsūtīts tekošajā nedēļā.

PIEGĀDE

Pasūtījuma piegāde notiek izmantojot Pasta Stacijas vai Omniva pakomātu pakalpojumus, pirkuma brīdī izvēloties izdevīgāko Pasta Staciju vai Omniva pakomātu, kur visērtāk saņemt preci. Piegādes izmaksas tiks pievienotas priekšapmaksas rēķinam. Piegāde ar izvēlēto piegādes veidu tiks veikta 1-4 darba dienu laikā atkarībā no piegādes pakalpojuma nodrošinātāja.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam, iegādājoties preci šajā interneta vietnē tiesības no tās atteikties 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža. No iegādātās preces var atteikties rakstot e-pastu coeur@inbox.lv norādot iemeslu, pasūtījuma numuru un atteiktās preces atgriešanas veidu (Latvijas Pasts, pakomāti, u.c.). Pēc atteikuma e-pasta nosūtīšanas, pircējam prece orģinālā, nesabojātā, (pārtikas produktiem - neatvērtā) iepakojumā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā jānosūta Pārdevējam. Pircējs sedz visus ar preces atgriešanu saistītos izdevumus. Pircējam 2 (divu) darba dienu laikā atgriež par preci samaksāto summu, ieturot no tās bankas pārskaitījuma maksu saskaņā ar bankas cenrādi.

PRIVĀTUMA NOTEIKUMI

Personas dati (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese), kas tiek iesniegti pirkuma noformēšanas brīdī, tiek izmantoti tikai pirkuma noformēšanai, rēķina izveidei, pasūtījuma piegādei un grāmatvedības noformēšanai atbilstoši Datu aizsardzības regulā noteiktajām prasībām un citiem Latvijā esošiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

SĪKDATŅU LIETOŠANA

Sīkdatnes (no angļu val. Cookies) ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vieta saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Lietojot šo interneta vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai savā ierīcē. Sīkdatnes netiek izmantotas jūsu personiskai identificēšanai.

PRODUKTU LIETOŠANA
Pircējam ir jāizvērtē sava organisma jutība pret biškopības produktiem. Sidrabsīļu biškopības saimniecība nav un nevar būt atbildīga par pircēja alerģiskām reakcijām saistībā ar produktu, kas iegādāti šajā vietnē, lietošanu. Neskaidrību gadījumā pirms biškopības produktu lietošanas aicinām iepazīties ar produktu aprakstiem un konsultēties ar medicīnas speciālistu.

Visi šajā vietnē redzamie produkti ir ražoti tikai un vienīgi Sidrabsīļu biškopības saimniecībā un saskaņā ar pārtikas pārstrādi regulējošiem Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesību aktiem, tajā skaitā, stingrām Pārtikas un veterinārā dienesta prasībām.

Attiecībā uz kosmētikas produktiem, kas ražoti mūsu saimniecībā, tiek ievērotas Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (EK) Nr.1223/2009 par kosmētikas līdzekļiem prasības.

0

Pirkumu grozs